Rozpocznij

Nowenna Pompejańska

O aplikacji

MÓDL SIĘ I PRACUJ

Zadaniem aplikacji jest pomóc ci w pobożnym odprawieniu Nowenny Pompejańskiej. Żyjąc w świecie, codziennie zmagasz się z licznymi obowiązkami. Tymczasem dzięki aplikacji możesz modlić się w każdym miejscu i czasie, w trakcie podróży lub podczas rutynowych prac i obowiązków. Niczego nie pominiesz i odmówisz całą 54-dniową Nowennę.

Aplikacja stanowi połączenie nagrania audio, dostępnego na płytach CD z elektronicznym terminarzem, który dobiera odpowiednio nagrania do etapu Nowenny oraz przypomina każdego dnia o jej odmówieniu. Zawiera także nagrania rozważań, których nowy zestaw uruchamia się wraz z każdą nową nowenną.

Aplikacja jest bardzo prosta w użytkowaniu. Wystarczy, wpisać intencję i  wyznaczyć datę rozpoczęcia Nowenny, a następnie codziennie odtwarzać przewidziany na dany dzień zestaw nagrań, włączając się w modlitwę umysłem i sercem.


JAK SKORZYSTAĆ Z APLIKACJI

 • Z aplikacji można korzystać na dwa sposoby: 1) instalując ją na smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym i 2) poprzez widget umieszczony na tej stronie.
 • Aby skorzystać z pełnej wersji aplikacji należy wykupić do niej dostęp. Można to zrobić na tej stronie. Można również nabyć płytę CD z nagraniem Nowenny i kodem umożliwiającym odblokowanie wszystkich funkcji w widgecie oraz darmowej wersji aplikacji. 
 • Jeśli nabyłaś/eś płytę CD i chcesz skorzystać z aplikacji na smartfonie lub tablecie, pobierz darmową wersję aplikacji, a następnie wprowadź kod znajdujący się na jednej z płyt CD i zarejestruj się lub, jeśli wcześniej utworzyła/eś konto poprzez widget, tylko się zaloguj – odblokujesz w ten sposób wszystkie funkcje aplikacji.
 • Jeśli wykupiłaś/eś dostęp na tej stronie, pobierz darmową wersję aplikacji i zaloguj się, aby uzyskać dostęp do pełnej wersji aplikacji.
 • Jeżeli pobrałaś/eś darmową wersję aplikacji i nie masz kodu dołączanego do płyt CD, możesz wykupić dostęp na tej stronie i następnie zalogować się do aplikacji na urządzeniu mobilnym, bądź też kupić pełną wersję aplikacji w sklepie internetowym odpowiednim dla systemu, którego używasz na swoim smartfonie lub tablecie.
 • Jeśli zainstalowałaś/eś na swoim urządzeniu mobilnym pełną wersję aplikacji możesz również korzystać z widgetu – wystarczy zalogować się na te same dane, na które logujesz się do aplikacji.
 • Aby uruchomić widget, kliknij w zakładkę wystającą z prawego brzegu ekranu. Nie musisz niczego instalować. Po prostu logujesz się i rozpoczynasz modlitwę. W trakcie modlitwy komputer musi być jednak cały czas podłączony do Internetu.
 • Inaczej jest w przypadku urządzeń mobilnych – tutaj połączenie z Internetem w trakcie modlitwy nie jest potrzebne; możesz więc swobodnie modlić się poza domem. Najpierw jednak musisz przez Internet pobrać i zainstalować aplikację oraz wszystkie potrzebne pliki. Połączenie z Internetem będzie też potrzebne by zaktualizować aplikację oraz by zapisać twoje postępy na serwerze, tak byś mógł/a ewentualnie kontynuować modlitwę na komputerze z użyciem widgetu.
 • Z aplikacją nie musisz modlić się całego różańca od razu. Możesz rozłożyć modlitwę na dogodne dla ciebie części w ciągu dnia. Aplikacja rozpocznie odtwarzanie od modlitwy, na której się ostatnio zatrzymałaś/eś.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE PEŁNEJ WERSJI APLIKACJI

 • odtwarzanie wszystkich części różańca oraz modlitw przewidzianych na dany dzień Nowenny;
 • zapisywanie postępów w chmurze – daje to możliwość prowadzenia modlitwy na więcej, niż jednym urządzeniu, z zachowaniem jej ciągłości; np. można rozpocząć modlitwę na komputerze w domu i kontynuować ją na urządzeniu mobilnym w drodze do pracy;
 • monitorowanie i prezentacja postępów w modlitwie w ciągu dnia oraz w trakcie całej Nowenny;
 • osobny zestaw rozważań dla każdej z 6 nowenn, składających się na całą Nowennę Pompejańską;
 • alarm przypominający o tym, że danego dnia modlitwa nie została jeszcze rozpoczęta;
 • prowadzenie modlitwy na urządzeniach mobilnych bez konieczności łączenia się z Internetem, czyli off line.

MIMINALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE

Komputer 
Dostęp do Internetu. Przeglądarka: Internet Explorer (v. 11 lub nowsza) lub Opera (v. 32 lub nowsza), albo Google Chrome (v. 45 lub nowsza), bądź Mozilla Firefox  (v. 41 lub nowsza)

Urządzenia mobilne 
Smartfon lub tablet z dostępem do Internetu. Przeglądarka: Google Chrome v.73.0, Samsung Internet v.9.2, Safari .


ZESPÓŁ APLIKACJI

Modlą się: Dominika Figurska i Michał Chorosiński
Rozważania:
Ryszard Paluch i Rafał Janus
Nagranie:
Studio D-FM
Dźwięk i oprawa muzyczna:
Stanisław Szydło
Grafika:
marcinkasperek.pl
Zdjęcie M.B. Pompejańskiej:
Mirosław Dąbrowski SSP
Programowanie:
codifica.pl
Produkcja:
manhu.pl
Redaktor prowadzący:
Daniel Łuka SSP


POBIERZ

UWAGA: Obecnie mamy problemy z aplikacjami w wersji na urządzenia mobilne, prosimy o korzystanie z Aplikacji On-line.

Zachęcamy również do pobrania innych naszych aplikacji