Rozpocznij

Nowenna Pompejańska

Polityka prywatności

Dane osobowe i polityka prywatności

1. Rejestrując się w Stronie Internetowej e-pompejanska.pl Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych związanych z realizacja zamówień dokonywanych na Stronie Internetowej e-pompejanska.pl. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia Klienta przez Stronę Internetową e-pompejanska.pl. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
2. Dane osobowe są chronione zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Ustawą z dnia  2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2018 poz. 1000) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich przez osoby trzecie. Ich administratorem jest Edycja Świętego Pawła z siedzibą w Częstochowie (42-221), ul. Św. Pawła 13/15 i dane te nie są przekazywane żadnym innym podmiotom w celach innych, niż realizacja złożonego zamówienia.
3. Zgodne z ww. ustawą, Klienci Strony internetowej e-pompejanska.pl mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia. W tym celu mogą kontaktować się z Edycją Świętego Pawła, wysyłając e-mail pod adres moderator@e-pompejanska.pl.
4. Strona Internetowa e-pompejanska.pl wykorzystuje pliki typu cookie w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem ze Strony Internetowej e-pompejanska.pl przez użytkowników i klientów, koniecznych do:
a) utrzymania sesji Klienta,
b) dostosowania Strony Internetowej e-pompejanska.pl do potrzeb użytkowników,
c) tworzenia statystyk oglądalności podstron Strony Internetowej e-pompejanska.pl.

2 cd audio

2CD audio + książeczka
z kalendarzem i rozważaniami

ZAMÓW

Aplikacja

Aplikacja mobilna, której
możesz używać także offline

POBIERZ